O Firmie

Focus Solution, to firma z tradycjami, która od 2009 roku, zajmuje się dorabianiem i kodowaniem kluczy samochodowych, oraz domowych, znajdująca się w Warszawie, na ulicy J. Mehoffera, w C.H. Kaufland.

Oprócz dorabiania i kodowania kluczyków, nasza placówka posiada bogaty asortyment usług i produktów, jako pracownicy firmy Focus Solution, możemy awaryjnie otworzyć klientom auto, naprawić uszkodzony kluczyk, w którym popękały przyciski, zepsuła się elektronika, czy wymienić mikrowłączniki, następnie możemy zaprogramować go, wymienić w nim baterię, a w przypadku poważniejszej awarii, zajmiemy się naprawą stacyjki samochodowej, lub zamka w drzwiach. Po próbie kradzieży samochodu, lub w przypadku zagubienia kluczyka. otworzymy drzwi samochodu, a następnie wymienimy stacyjkę, na nową. Poza tradycyjnym kluczami, oferujemy w sklepie, także breloki dostępu, do furtek i domofonów. Dodatkowo w naszym punkcie możemy wyrobić, dla klienta, pieczątkę automatyczną, samotuszującą, w różnych rozmiarach, jak również pieczątki okrągłe, lub kieszonkowe, w metalowych, bądź plastikowych pudełeczkach. Na taką pieczątkę klient nie musi czekać, wykonamy ją na miejscu w około 20 minut.

A co w przypadku, kiedy nieopodal punktu zepsuje się nam but? Rozklei się podeszwa, odpadnie obcas?

Żaden problem, w naszym punkcie klient naprawi obuwie- wymiana fleków, zelowanie, mocowane obcasów, klejenie, czy rozciąganie obuwia, to żadne wyzwania dla Focus Solution.

Poza serwisem, w punkcie, prowadzimy również sklep, w którym można zakupić baterie i akumulatory, od podstawowych baterii AA, poprzez baterie do zegarków, pilotów, kluczy samochodowych, aż po akumulatory i baterie rzadko spotykane, dodatkowo na miejscu, w kilka minut, wymienimy baterię w urządzeniu. Główną działalnością naszej firmy są klucze, dlatego największym asortymentem w sklepie cieszą się zamki, oraz kłódki, do różnego rodzaju drzwi. Gadżeciarze również znajdą coś dla siebie, na przykład noże, scyzoryki kieszonkowe, wielofunkcyjne, czy zestawy narzędzi, od światowego lidera, firmy Victorinox. Ponad 100 letnia tradycja firmy, używanie wysokiej jakości stali, oraz niezwykle staranne wykonanie, jest podstawą sukcesu firmy. Również każdy klient palący papierosy znajdzie coś dla siebie, charakterystyczne, posiadające wiele modeli, produkowane od 1932 roku, zapalniczki Zippo, które są produkowane, do dziś, w niezmienionej formie. Posiadają wieczystą gwarancje producenta, oraz wielu „zapalony” kolekcjonerów. Dodatkowo w naszym sklepie dostępna jest bogata gama pasków, do zegarków; od pasków skórzanych, o zróżnicowanej kolorystyce i fakturze, po paski silikonowe, bądź gumowe, które są wodoodporne. oraz łatwe w utrzymaniu, idealne do zegarków sportowych. Oprócz zakupu, w punkcie prowadzimy serwis, gdzie dopasujemy, skrócimy idealnie bransoletę, do zegarka klienta. W Focus Solution można znaleźć również akcesoria do obuwia, w tym środki niezbędne, do właściwej pielęgnacji. Odpowiednio dobrany preparat nada butom doskonały wyląd, oraz zabezpieczy je przed wilgocią, dzięki czemu obuwie będzie dłużej służyło.

Wachlarz usług naszej firmy jest bardzo bogaty, a wysoka jakość, oraz ekspresowa realizacja potrzeb klientów, to podstawy pracy w Focus Solution. Dużym atutem jest również lokalizacja punktu.