Naprawa zamków i stacyjek

Nie ma nic bardziej rozczarowującego, jak problem z dostaniem się do własnego samochodu. Jeżeli uszkodzeń doznał zamek w drzwiach lub stacyjka auta, to samochód najprawdopodobniej jest w tym momencie uziemiony i jedynym sposobem na transport to użycie lawety – a to może nas wiele kosztować.

Większość dzisiejszych pojazdów wyposażona jest w centralnych zamek, aczkolwiek nie zawsze jest on sterowany z pilota.

Często się można spotkać z samochodami, którymi steruje się centralnym zamkiem z poziomu wkładki w drzwiach kierowcy. W takim przypadku, najczęściej pozostałe drzwi nie są już wyposażone w wkładki zamków.

I co wtedy?

Nie ma powodów do obaw! Jeżeli w przypadku zużycia, próby włamania lub uszkodzenia mechanicznego Twoja stacyjka lub wkładka w drzwiach przestała działać, skontaktuj się z nami. Pomagamy również w przypadku złamania kluczyka usuwamy go bezinwazyjnie z zamka. Szybko pomożemy Ci w usunięciu problemu!

Do kogo skierowana jest nasza usługa?

Nasza główna usługa skierowana jest do wszystkich właścicieli samochodów osobowych oraz dostawczych poruszających się po drogach w naszym kraju. Wierzymy, że najważniejsza w naszej misji jest jakość, która przekłada się na zadowolenie klienta.

Specjalizujemy się w:

  • Dorabianiu kluczy
  • Naprawie kluczy
  • Kodowaniu pilotów centralnego zamka
  • Obudowy kluczy i pilotów
  • Awaryjnym otwieraniu pojazdów

 

Bardzo nam zależy, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie. Do najczęstszych naszych usług zaliczamy usługę dorobienia kluczy zapasowych do pojazdów.
Znajdujemy się w Warszawie, dlatego nasza oferta skierowana jest głównie dla Białołęki, aczkolwiek również dla Tarchomina i Legionowa.

W jaki sposób naprawiamy zamki?

Nasza firma nieprzerwanie od 2009 roku rozwija się, aby zaproponować Państwu jak najwyższy poziom oferowanych usług. Nasze doświadczenie oraz wiedza, umożliwia nam naprawę wkładek zamka lub wymianę wkładki z dopasowaniem pod kluczyk klienta.

Nie ma potrzeby wymieniać wszystkich zamków, ułożymy nowy zamek w drzwiach pod kluczyk pasujący do stacyjki Twojego samochodu.

Warto również wspomnieć, że jako firma dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były w konkurencyjnych cenach.Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do zakładki kontakt. Umożliwi ona kontakt z nami, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wstępnie wycenimy zakres naprawy.

Dlaczego warto wybrać Focus Solution?

Na to pytanie możemy odpowiedzieć, poprzez rekomendacje naszych dotychczasowych klientów. Warto wspomnieć, że w całej historii naszej firmy, że nie mieliśmy problemu z żadnym przyjętym zleceniem.
Cieszymy się, że nasza usługa jest tak szeroko doceniana ze względu na profesjonalne podejście do naprawy oraz kontaktu z klientem.

To co nas charakteryzuje:

  • Lokalizacja w obrębie Warszawy
  • Szybka realizacja
  • Gwarantowana jakość

 

Nasz serwis oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy i serwisu zamków drzwi oraz stacyjek aut osobowych.  Zalecamy również po każdej naprawie wykonać konserwacje wewnętrzną wkładek, aby w ten sposób przedłużyć i bezawaryjną pracę.