Dorabianie kluczy

Każdy w swoim życiu odczuwa potrzebę bezpieczeństwa, dlatego w domach montujemy zamki, a w samochodach alarmy. W momencie utraty klucza można wpaść poniekąd we własną pułapkę i nie dać rady wejść do własnego mieszkania. Z pomocą przychodzą tutaj specjaliści w zakresie dorabiania kluczy oraz wymiany zamków.

Dorabianie kluczy – klucze różnego rodzaju

Gdy zgubi się klucz, tworzy się pewien problem. Czy faktycznie się zgubił, czy może ktoś go jednak ukradł? Na szczęście w znacznej części przypadków klucz po prostu gdzieś się zapodział i wystarczy dorobienie nowego na bazie klucza zapasowego, jeżeli o taki wcześniej zadbano. Chętnie w takiej sytuacji podamy pomocną dłoń. Nasze usługi kierujemy głównie do mieszkańców Warszawy, a w szczególności do mieszkańców Białołęki i Tarchomina, a także Legionowa. Oczywiście bardzo chętnie obsłużymy każdego, niezależnie od jego miejsca zamieszkania. Usługa dorabiania kluczy wykonywana jest od ręki, z zachowaniem największej precyzji i przy użyciu nowoczesnego sprzętu ślusarskiego.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju klucz należy dorobić, damy sobie z nim radę. W naszej ofercie odnajdą Państwo możliwość dorobienia kluczy do wkładek, zamków, różnego rodzaju kłódek, skrzynek pocztowych, a także sejfów, kasetek, bagażników dachowych, haków, maszyn budowlanych, przyczep czy skrzynek elektrycznych. Jeżeli przyjdą Państwo z innym problemem ślusarskim, zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby udzielić profesjonalnej pomocy i wsparcia.

Warto posiadać dodatkowy klucz, który można wykorzystać jako bazę do stworzenia duplikatu. Ponadto można go przekazać innej osobie, dzięki czemu będzie ona mogła swobodnie dostać się do mieszkania czy domu, bez konieczności umawiania się na określoną godzinę. Zasadniczo posiadanie zapasowego klucza pozwala na uniknięcie wielu nerwowych sytuacji. Jeżeli mają Państwo podejrzenie kradzieży, warto zainteresować się wymianą zamków, którą także bardzo chętnie się zajmiemy.

Jak dorabia się klucze?

Może kiedyś zadawali sobie Państwo pytanie, w jaki sposób dorabia się klucze, gdyż mogło zdarzyć się tak, że specjalista wraz z kluczem zniknął gdzieś w gąszczu maszyn i niedługo później wrócił z duplikatem. Przede wszystkim do wykonania klucza potrzebny jest odpowiedni materiał, którym najczęściej staje się stal, mosiądz, znal bądź aluminium. Następnie zostaje on poddany obróbce przy pomocy specjalistycznej maszyny, a później jest on obrabiany ręcznie przez fachowca, który posługuje się odpowiednimi narzędziami. Klucz, który Państwo otrzymują, jest dokładnym duplikatem klucza oryginalnego. Cała procedura przebiega w niemalże ekspresowym tempie i jest zależna od stopnia skomplikowania klucza. Najprostsze zajmą raptem kilka chwil, a na te bardziej skomplikowane można już czekać do kilkunastu minut. W ten właśnie sposób bezproblemowo można dorobić tradycyjne atestowane klucze do zamków, wkładek i kłódek.

Dorabianie kluczy – klucze samochodowe

Również klucze samochodowe nie są dla nas żadnym problemem, gdyż wciąż inwestujemy w najnowszy sprzęt do programowania kluczy. W związku z tym w naszej firmie spokojnie będą Państwo mogli dorobić i zaprogramować klucze do samochodów, niezależnie od jego modelu. Obsługujemy nawet te najnowsze. Nasz sprzęt pozwala na dorobienie kluczy samochodowych, ciężarowych, a także motocyklowych. Potrafimy zaprogramować immobilizer, zakodować pilot centralnego zamka, a także karty i piloty z systemem bezkluczykowym. Ponadto możemy usunąć klucze, które zapisane są w pamięci samochodu, przez co niemożliwym staje się włączenie samochodu przez osobę, która znajdzie zgubione klucze. Chętnie dorobimy także klucze samochodowe po utracie wszystkich kluczy zapasowych samochodu.