Klucze samochodowe

Zgubienie lub popsucie kluczyka do pojazdu i brak drugiego kompletu to spory problem dla każdego kierowcy. Niestety w większości przypadków musi się to wiązać z kilkudniowymi podróżami do pracy środkami transportu publicznego, które mogą być bardzo uciążliwe dla kogoś przyzwyczajonego do jeżdżenia samochodem. Dlatego tak ważna jest szybka i skuteczna usługa dorabiania kluczy samochodowych.

Jeśli ta kwestia dotyczy właśnie Ciebie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy w pełni profesjonalne rozwiązanie problemu. Zapraszamy także wszystkie osoby, które chcą bardziej zadbać o swoje własne bezpieczeństwo i zawczasu zabezpieczyć się przed takimi nagłymi sytuacjami.

Wszelkie serwisy wykonujemy z ogromną pasją, która pozwala nam  nieustannie inwestować w najnowszy specjalistyczny sprzęt umożliwiający programowanie kluczy samochodowych. Najnowocześniejsze, precyzyjne maszyny komputerowe oraz zaawansowane programatory owocują w łatwą realizację niemal każdego zamówienia. Dzięki wyposażeniu oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy niezbędną wiedzę w dorabianiu kluczy zarówno do najnowszej generacji modeli pojazdów na rynku, jak i tych starszych. Pracujemy z najróżniejszymi markami aut. Dokładamy wszelkich starań aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie.

W naszej firmie nie muszą się Państwo martwić długim czasem oczekiwania na wykonanie. Usługi są realizowane ekspresowo i sprawnie.

Cena usług nie jest stała, ponieważ wpływa na nią wiele czynników. Jeśli chcą Państwo poznać konkretną cenę dorobienia klucza do konkretnego modelu samochodu, rekomendujemy bezpośredni kontakt w celu ustalenia szczegółów zlecenia oraz wyceny. Nasza firma dokłada jednak wszelkich starań o zapewnienie konkurencyjnych cen.

Oferta naszego serwisu w zakresie kluczy samochodowych obejmuje

  • usługę dorobienia kluczy zapasowych do pojazdów; samochodowych, ciężarowych oraz motocyklowych – idealna opcja dla klientów przezornych, którzy chcą być pewni i ubezpieczeni na niespodziewane wydarzenia.
  • zaprogramowanie immobilizera –  coraz bardziej upowszechnionego zabezpieczenia zwiększającego komfort użytkowania oraz skutecznie chroniącego przed bardziej konserwatywnymi włamywaczami, którzy stosują siłę fizyczną, poprzez niezauważalną i błyskawiczną próbę ustalenia, czy osoba siedząca za kierownicą to prawowity właściciel.
  • kodowanie pilotów centralnego zamka – piloty muszą pozostać kompatybilne z zamkiem centralnym, ich kodowanie odbywa się na różnych zasadach, zależnie od modelu auta.
  • kodowanie kart oraz pilotów posiadających system bez-kluczykowy oferowany m.in. w samochodach marki Audi, BMW, Mercedes czy Hyundai.
  • usunięcie kluczy, które są zapisane w pamięci samochodu – usługa szczególnie przydatna w sytuacjach kupienia używanego samochodu, bądź zgubienia czy też padnięcie ofiarą kradzieży kompletu kluczy. W ten sposób klient otrzymuje gwarancję uniemożliwienia odpalenia samochodu osobie, która te klucze posiada.
  • usługę dorobienia kluczy samochodowych po utracie wszystkich posiadanych kluczy – po okazaniu pełnej dokumentacji dotyczącej posiadania i własności samochodu.